Yaşam

Yeni Bölümü Sabırsızlıkla Bekliyoruz: Hırslı Dizi Sessizce Final mi Yaptı?

Üç dönemdir Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Emanet’in 12 gün yayınlanmayacağı açıklandı. Sıkı bir takipçi kitlesine sahip olan dizinin verdiği bu orta yolun sebebini merak eden hayranlar, bahisle ilgili cevapları arıyor. Peki Emanet dizisi final yaptı mı? Güvenlik bitti mi? Kanal 7 Emanet yeni bölüm ne zaman? Detaylar burada…

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Emanet 3 dönemdir ekranlarda olmaya devam ediyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi ile ekranlarımıza gelen Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceylan’ın başrollerini paylaştığı Emanet dizisi her gün 21:15’te seyirciyle buluşuyordu.

Sıla Türkoğlu’nun diziden ayrılmasının ardından Nana Stambolishvili 417. bölümde ana kadın karakter olarak karşımıza çıkmaya başladı.

Her gün yayınlanan drama dizisi geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Dizinin geçen hafta yeni bölümlerinin yayınlanmamasının ardından kanaldan yeni bir açıklama geldi.

Kanal 7, Emanet’in yeni bölümlerinin bu hafta yayınlanmayacağını duyurdu. Emanet’in yeni bölümünün 6-10 Mart tarihleri ​​arasında yayınlanmayacak olması son iddiaları yeniden gündeme getirdi.

Peki Kanal 7 Emanet dizisi final yapacak mı? Güvenlik bitti mi?

Emanet’in yapımcı firmasından ya da kanalından dizinin final yapacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Dizi hakkında sadece kısa bir mecra verildiği paylaşıldı.

kursunluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu