Haber

Tramvayda aşkını ilan etti, bu görüntüler ortaya çıktı

Tramvayda aşkını ilan etti, bu manzaralar ortaya çıktı

KOCAELİ – Kocaeli’de kız arkadaşına evlenme teklif etmek isteyen genç, farklı bir yönteme başvurarak onlarca kişinin mutluluğuna tanık oldu. Tramvayda sevgilisinden keman eşliğinde evlilik teklifi alan genç kadın hem şaşırdı hem de sevinçten uçup gitti.

Kocaeli’de yaşayan 34 yaşındaki Okan Kolay, bir yıl önce tanıştığı kız arkadaşına evlenme teklif etmek için farklı bir yola başvurdu. Kız arkadaşına evlenme teklif etmek için plan yapan Okan Kolay (34), İstanbul seyahati bahanesiyle kız arkadaşı Tuba Yavuz’u arabayla evden aldı. Arabayı durdurup bozuk olduğunu söyleyen Okan, arabayı kız arkadaşı Tuba’ya itti. Arabanın çalışmadığını söyleyen Okan Kolay, kız arkadaşı Tuba’yı tramvaya bindirerek evinden çıkardı. Hiçbir şeyden haberi olmayan Tuba Yavuz’un morali bozuldu. Tramvayda seyir halindeyken aniden keman çalmasına ve sevgilisi Okan Kolay’ın diz çökerek cebinden yüzüğü çıkarmasına şaşıran genç bayan, sevinçten uçup gitti. Büyük şaşkınlık yaşayan kadın sevgilisine ‘Benimle evlenir misin?’ diye sordu. sorusuna ‘evet’ yanıtını verdi.

“Hayallerimin ötesinde bir evlilik teklifi gerçek oldu”

Şaşıran Tuba Yavuz, “Böyle bir evlilik teklifini hiç beklemiyordum, çok şaşırdım. 1 yıldır beraberiz. İstanbul’u gezmek için evden çıktık. Arabaya bindik, sonra araba durdu. Okan arabanın bozulduğunu söyledi. Arabayı ittim. Çok heyecanlandım, teklif.” “Yapmayacağımı söylediği için beklemiyordum. Okan evlilik teklifinin gereksiz olduğunu söyledi. Hayalimin ötesinde bir evlilik teklifi gerçekleşti, böyle bir şeyi hiç beklemiyordum.”

“Herkesin yaptığını yapmak istemedim”

Farklı bir şeyler yapmak istediğini söyleyen Okan Kolay, “Herkesin yaptığını yapmak istemedim, değişiklik istedim. Yolda araba bozuldu numarası yaptım. Arabayı Tuba’ya ittim. Tuba’ya ‘Araba bozuldu İstanbul’a gitmeyelim seni tramvayla eve bırakırım’ dedim.Tramvayda evlenme teklifi yapacağımı bilmiyordu.Beklemiyordum. Hayır cevabı, Tuba’nın beni ne kadar sevdiğini biliyorum. Hayal ettiğim evlenme teklifini yaptım. 3 ay içinde evlenmeyi planlıyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu