Haber

Konya’da deprem mi oldu? SON DAKİKA Konya’da deprem mi oldu? Konya’da son dakika depremleri! 7 Ağustos Konya AFAD ve Kandilli deprem listesi!

konya ‘da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre konya ‘da deprem olup olmadığı merak ediliyor. Tamam, konya ‘da deprem mi oldu? Bugün Konya’da deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Konya’daki deprem şiddeti ile AFAD Konya’daki deprem şiddeti merak ediliyor. Konya’daki deprem ne kadar güçlüydü? Konya yakınları deprem bilgileri için AFAD son deprem listesi ve Kandilli son deprem listesi! Konyason sarsıntıları ve Son dakikadeprem haberi!

KONYA’DA DEPREM Mİ OLDU?

Konya’nın Selçuklu ilçesinde 2.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem yerin 5.2 kilometre derinliğinde meydana gelirken, sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

AFAD SON ZORLUK LİSTESİ

Afet ve Acil Durum İdaresi Beyin Sarsıntı Daire Başkanlığı en son deprem haberlerini vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor.

KONYA SON DEPREM – AFAD

KANDİLLİ’DEKİ SON DEPREM LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika depremi haberler i ile vatandaşa anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

KONYA SON DEPREM – KANDİLLİ

BUGÜN Mİ OLDU?

Bugün deprem oldu mu sorusunun cevabını takip etmek için Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın internet sitesini takip edebilirsiniz. Burada anlık deprem analizleri yapılmakta ve en güncel verilerle sunulmaktadır. Son 500 depreme kadar bugün veya dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

DEPREM NEREDE OLDU?

Son dakika deprem haberleri ve depremin şiddeti sorusuna ayrıca AFAD ve Kandilli deprem listesi veya Haber.com’un en son depremler sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu