Haber

EMITT’te Kemer’e büyük ilgi

26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) ikinci gününde vatandaşların ziyaretine açıldı. Fuarın gözdesi haline gelen Kemer standına gün boyu vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu yaptığı açıklamada, fuarın döneme dair umutlarını çok daha artırdığını belirtti.

 

İstanbul’da bu yıl 26’ncısı düzenlenen ve dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olarak gösterilen EMITT, ikinci gününde kapılarını vatandaşların beğenisine açtı.

Sabah saatlerinden itibaren stantta tanıtım çalışmalarını yürüten Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, Kemer Belediye Meclis üyeleri Hasan Ali Acar, Ferhan Fidan, Kemer Turizm ve İşadamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Işık Sönmez, Onlara Kemer Bölgesi Tanıtma Vakfı (KETAV) ve Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KETOB) yöneticileri ve turizmciler eşlik etti.

Kemer Belediyesi Gençlik Orkestrası şefi Furkan Üstündağ’ın verdiği küçük konserlerle renk kattığı stant alanında deniz kızı konsepti ve DJ performansları da büyük ilgi gördü.

Başkan Topaloğlu, stantta yaptığı tanıtım çalışmalarının yanı sıra EMITT bünyesindeki seyahat acentalarının stantlarını da ziyaret ederek Kemer’e daha fazla turist çekmek için teğet bir görüşme gerçekleştirdi.

İl ve ilçe belediye başkanları ile de gündeme gelen Önder Topaloğlu, diğer belediyelerin tanıtım faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin ile sohbet eden Önder Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Kemer olarak bu yıl EMITT’in gözdesi haline geldiklerini, tüm görüşmelerinin son derece verimli geçtiğini söyledi.

Kemer’in bu dönem iç piyasadan da büyük ilgi göreceğinin altını çizen Başkan Topaloğlu, “Artık pazar payını büyüten bir Kemer oluyoruz. Bu anlamda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bunu yapmaya devam edeceğiz. Çok verimli bir fuar geçirdik. Turizm sektörü adına geleceğe umutla baktığımızı söyleyebiliriz. Her şey çok güzel olacak.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu