Teknoloji

Yeni Terminatör Oyunundan Oynanış Görüntüleri Geldi – Webtekno

Oyun devi Slitherine tarafından geliştirilen strateji oyunu Terminatör: Kara Kader – Meydan Okuma2021’in sonlarında resmi olarak duyurulmuştu. Başlangıçta 2022’de çıkacağı belirtilse de oyun geçen yıl çıkış yapmamıştı.

O zamandan beri Terminator: Dark Fate – Defiance hakkında rastgele bir açıklama yapılmadı. Bugün nihayet oyunla ilgili yeni bilgiler geldi. Slitherine, yapım aşamasından oynanış görüntüleri paylaştı.

Terminator: Dark Fate – Defiance, 2023’ün sonlarında hatasız olarak piyasaya sürülecek

Tüm zamanların en çok tanınan serilerinden biri olan Terminatör, 2019 yılında piyasaya çıktı. Terminatör: Kara Kaderfilmden ilham alan oyun, gerçek zamanlı strateji (RTS) türden olacaktır. Yapım, seriden de aşina olduğumuz üzere makineler ve insanlar arasındaki savaşı konu alacak.

Oyunda John ve Sarah Connor gibi klasik karakterlere güvenmek yerine, geliştiriciler kendi hikayelerini anlatmak istediklerini belirtir. Ayrıca T-800 dahil pek çok bilindik eşyanın yer alacağı söyleniyor.

Oyuncular, Terminator: Dark Fate – Defiance’ın tek oyunculu modunda ABD ordusunun kalıntılarından oluşan bir Kurucular grubunun üyesi olan Alex Church’ün yerini alacak. Oyunda ABD haritasında gezinirken yanınıza yeni askerler alabilecek ve onları savaşta kaybettiğiniz askerlerle değiştirebileceksiniz. Görevler aracılığıyla asker toplamak da mümkün olacak.

Slitherine, Terminator: Dark Fate – Defiance’ın kesin çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmazken, oyun 2023’ün sonlarına doğruçıktığını söylüyor.

Terminator: Dark Fate – Defiance oynanış görsellerinin paylaşıldığı etkinliğe aşağıdan ulaşabilirsiniz (19:24’ten itibaren)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu