Teknoloji

Windows 11 Sistem Gereksinimleri Uyarısı Vermeye Başladı

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft’un birkaç yıl önce piyasaya sürdüğü Windows 11 adlı işletim sistemi, çoğunlukla sistem gereksinimleri Onun için gündem oldu. Çünkü Microsoft sadece bu işletim sistemini kullanmıyor. TPM 2.0 ile işlemciler TPM 2.0’a güvenmeyen İşlemcilerin de bu işletim sistemini kullanacağını destekleyeceğini duyurdu. Ancak Microsoft’a göre bu bilgisayarlar resmi destek almayacak.

Şimdi de Windows 11’in Windows 11 ile ilgili olarak Microsoft’tan yeni bir atılım geldi. Ocak 2023 güncellemeWindows 11 satın almaya başlayan bilgisayar sahipleri desteklenmez. filigran görmeye başladılar . Üstelik bu filigran maalesef kaldırılamıyor. En azından şimdilik…

Resmi olmayan bilgisayarlarda filigran böyle görünür

Kullanıcılardan gelen ekran görüntülerine baktığımızda filigran, kelimenin öznesidir” Sistem gereksinimleri karşılanmadı“şeklinde mesaj bulundu Görürüz. Üç satırlık filigranın ikinci satırı Windows 11 sürümünü, üçüncü satırı ise sürümle ilgili ayrıntılı bilgileri içerir. İşlemciyi desteklemeyen tüm kullanıcılar tarafından sadece bu bildirim yapılır. görüntülenmedi . Sadece bazı kullanıcılar bu bahis hakkında bildirimde bulunmuştur.

Windows 11’de görünmeye başlayan filigran hakkında söyleyecek başka sözümüz yok. Aslında bu filigran geçen yıl oluşturuldu. test cihazları da yetiştirildi. Geldiğimiz son noktada Microsoft, geçtiğimiz yıl test ettiği filigranı artık kullanıyor. stabil sürüm Kullanıcılarına da sunmaya başlamış görünüyor. Yakın gelecekte bu filigranın nasıl gizleneceği konusunda üçüncü parti çözümler üretileceğini iddia ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu