Yaşam

TikTok’un Son Trendi! Herkes tarafından merak konusu olan Vanilyalı Kız Estetiği Nedir?

Vanilyalı kız estetiğini duydunuz mu? Bu içeriğimizde TikTok’u son dönemde alt üst eden vanilya kız estetiğinden derinlemesine bahsediyoruz! Pak, derli toplu görünümüyle göze hitap eden, minimalizmden ilham alan vanilyalı kız estetiği nedir? İçeriğimizde vanilya kızı estetiğini yakalamak için ihtiyaç duyabileceğiniz çalışmaları da bulabilirsiniz.

Umarız önerdiğimiz çalışmaları beğenirsiniz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki kişilerden gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.

Bu içerik marka işbirlikleri içerebilir.

Bu içerik 15.02.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe ulaştığınız zamana göre listelenen eserlerin fiyatlarında değişiklik olmuş olabilir.

Estetik TikTok’ta çok ünlü…

TikTok’ta bölümlerin giyim ve yaşam tercihlerine estetik denir. Örneğin doğayı ve çiftlik hayatını yaşayan kızlar buna “cottagecore estetiği” diyorlar. Bir diğer örnek ise Hailey Bieber gibi sade, spor ve şık kıyafetler giyen ve az makyaj yapan kızlar da “temiz kız estetiği” kategorisinde yer alıyor. İçeriğimizde sade, nötr renklerde giyinen kızların abartısız yaşam tarzı olarak tabir edilen vanilyalı kız estetiğinden bahsedeceğiz.

Peki nedir bu vanilyalı kız estetiği?

TikTok’ta keyifli ve sade bir yaşam tarzına sahip olduğu için zaman zaman hem sevilen hem de eleştirilen vanilyalı kız estetiği, sakin bir yaşam tarzını benimsemiş ve kendi başına olan kızlara atfediliyor.

Vanilya kızı olmanın ilk kuralı: doğal görün ve hiçbir şeyi abartma!

Abartıya kaçmadan, abartmadan açık renkler ve nötr tonlarda giyinen vanilyalı kızlar makyajda da doğallıklarını koruyorlar.

Vanilyalı kızlar, zahmetsiz hoşluğu oldukça hoş bir şekilde yaşarlar.

Zahmetsiz hoşluğun her şeyden çok ön plana çıktığı vanilyalı kızlar, açık renk kıyafetleri, tatlı yumuşak parfümleri ve meşrubat eşliğinde sıcacık kahveleriyle çok şirin bir estetiği yakalıyorlar.

Vanilyalı kızları gözünde canlandırabiliyor musun?

Aslında saf kız estetiği gibi görünse de saf kız estetiği ile vanilya kız estetiğinin ayrıldığı birkaç nokta vardır. Pak girl estetiğinde spor giyimi çok sık görüyoruz. Aynı zamanda saf kız estetiğine pastel tonlar hakimdir. Vanilyalı kız estetiği genellikle şık ve nötr tonlarda giyim ile ilişkilendirilir. Vanilyalı kızlar genellikle açık kahve, bej ve krem ​​renkleri tercih ederler. Vanilyalı kız estetiğinde küçük halka küpeleri de sıklıkla görüyoruz. Açık renk kısa Ugg çizmeler de vanilyalı kız kombinlerinde sıklıkla gördüğümüz modüllerden biridir.

Sen de vanilyalı bir kız olmak istiyorsan…

Vanilya kız estetiğinde neler olduğunu öğrendiğinize göre artık uygun kozmetikVe modaArtık kendi çalışmalarınızı seçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu