Haber

Survivor All Star’da olaylı ayrılık! Hızla İstanbul’a döndü

Survivor All Star’a katılmaya hazırlanırken sakatlanan ve son olarak 24. bölümde programa dahil olan eski şampiyonlardan Nihat Altınkaya, panik dolu anlara neden oldu.

Yarışmaya 24. bölümde mavi takımdan katılan Altınkaya, ilk maçında kırmızı takımdan Sercan Yıldırım ile karşılaştı.

Ancak parkurun son bölümünde aniden yere düşen Nihat Altınkaya’ya doktorlar hemen müdahale etti ve sakatlığının tekrarladığı belirtildi.

Nihat Altınkaya, ilk incelemelerin ardından acil müdahale için ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Nihat’ın sağlık durumuyla ilgili endişeler sürerken Acun Ilıcalı da konseyde Nihat Altınkaya hakkında şu açıklamalarda bulundu:

İstanbul’a döndü

Nihat’ın akıbeti Acun Ilıcalı’nın yönetim kuruluna yaptığı açıklamayla belli oldu. Tedavisine İstanbul’da başlayacak olan Nihat için şu ifadeleri kullandı:

“Tabii ki çok üzücü bir olay yaşandı ve şahsen çok sayıda yara almış biri olarak Nihat’ın bugünkü durumuna çok üzüldüm. Bugün için aylarca çalıştığını söyleyeyim. Açıkçası arkadaşlarımız ona bu sene gelme, istersen seneye gel dediler ama öyle bir kadro var ki, ‘Gelecek sene bu kadroda olmam lazım’ dedi. İlk teklif ettiğimiz yarışmacılardan biriydi, daha sonra Survivor’a hazırlanırken sakatlandı, ardından bugün yine aynı sakatlığı yaşadı. Yaklaşık 4 saat içinde onu uçağa bindirmeyi başardık. Şu anda yolda ve yarın İstanbul’da olacak çünkü vakit kaybetmememiz gerekiyor. Yani ortopedik sakatlıklara Allah daha kötüsünü vermez diye her zaman söylüyorum…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu