Haber

Pelin Akil Evliliğiyle İlgili Dedikodulara Cevap Verdi: ‘Köstebek’ İddiasında Bulundu

Ünlü oyuncu Pelin Akil, eşi Anıl Altan’la evlendiği yönündeki iddialara yanıt verdi. Akil, iddiaların arkadaşının etrafındaki bir köstebek tarafından yapıldığını ima etti.

Kaynak: bosslardunyasi.com

7 yıl önce evlenen ve herkesin gıpta ile baktığı Pelin Akil ile Anıl Altan çiftinin ortasına kara kedinin girdiği iddia edildi.

Bu tartışmaların ardından çift hakkında boşanma iddiaları konuşulmaya başlandı.

İddiaların ardından çift, geçtiğimiz günlerde ikiz kızları Alin ve Lina’yı kar tatiline çıkararak iddiaların asılsız olduğunu bizlere gösterdi.

Pelin Akil geçen gün bir ürünün marka elçisi oldu. Akil, gazetecilerin sorularını yanıtlayarak merak edilenleri anlattı.

Akil, tartışmaların gerçek olmadığını ve her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

Küçük sorunların kulaktan kulağa yayıldığını düşündüğünü söyleyen Akil, “Sosyal medyada fotoğraf paylaşmadığınızda sorunlar çıkıyor. Gerçekten hiçbir sorunumuz yok… Küçük sorunlarımızı arkadaşlarımızla paylaştığımızda” dedi. ‘Acaba kulaktan kulağa yayılıyor mu?’ diye soruyorlar. Kendimizi sorguladık dedi.

Mutlu aile fotoğrafıyla tanınan güzel oyuncuya “Üçüncü çocuk mu düşünüyorsunuz?” sorusu da soruldu.

.

Güzel oyuncu soruyu şu şekilde yanıtladı: “Düşünebilirim ama ya üçün yanında dört gelirse? O yüzden riske alamayabilirim. Büyük konuşmak istemiyorum ama istemem. şu anda böyle bir düşüncem var.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu