Teknoloji

Netflix’ten yeni sürpriz: Gears of War dizisi geliyor, sonrasında ise…

Netflix’in büyüyen video oyunu uyarlamaları koleksiyonu, artık Xbox’ın en âlâ bilinen serilerinden birini de içeriyor. Akış hizmeti, yeni bir Gears of War dizisi için The Coalition ile birlikte çalışıyor. Oyuncu takımı, yer yahut çıkış tarihi için rastgele bir ayrınıt verilmiş değil.

Dizi, insan uygarlığını neredeyse yok eden saldırgan bir çeşit olan Locust’un etrafında dönüyor. Orijinal Gears of War üçlemesi kır saçlı gazi Marcus Fenix‘e odaklanıyor, lakin daha yeni oyunlar ve yan eserler, oğlu JD, sık müttefiki Baird ve isyancı askere dönüşen Kait’e odaklandı.

Netflix, yeni serinin duyurusunu şu açıklamayla yaptı: “Gears of War 16 yıl önce bugün piyasaya sürüldü ve bu vesileyle Netflix, Gears of War video oyunu destanını canlı bir aksiyon filmine uyarlamak için The Coalition ile ortaklık kurdu. Ardından yetişkinlere yönelik bir animasyon dizisi de gelecek.

Soru, her vakit olduğu üzere, efsane bir oyunun doğrusal bir görüntü formatına güzel bir halde çevrilip çevrilemeyeceği. Netflix’in League of Legends serisi gibi oyun tabanlı şovlarda bazı başarılar elde edilmiş olsa da, bu projeler hala gerçek bir itibara sahip değil. Halo uyarlaması bile karışık bir tepki aldı. Gears of War’ın nasıl ilerleyeceğini belirlemek için şimdi çok erken, lakin ileride pek çok zorluk olduğunu söylemek mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu