Haber

NCSOFT, MMORPG türünde 25 yıllık mirasa bakan yeni marka fragmanını paylaştı.

25 yıl öncesine dayanan NCSOFT(NC), MMORPG türünde yeni bir marka fragmanı olan “MMORPG SPIRIT”i duyurdu. NC, Lineage, Lineage2, AION, Blade & Soul gibi amiral gemisi PC MMORPG IP’leri ile sektördeki lider oyun geliştiricilerinden biri haline geldi.

NCSOFT YENİ MMORPG OYUNUNU TANITTI

NC, geliştiricinin 1998’de piyasaya sürdüğü ve Güney Kore’de çevrimiçi oyun çağını başlatan ilk MMORPG oyunu olan Lineage’den bu yana MMORPG türünde bir öncü olmuştur. Şirketin en son kampanya görseli, amiral gemisi IP’lerinin temel özelliklerini ve kilometre taşlarını kutluyor ve oyuncuları TL’de orijinal bir dünyayı deneyimlemeye davet ediyor.

Oyuncuları çılgınca birbirine bağlayan “birinci dünya” Lineage. Oyun, MMORPG’lerde çığır açan bir standart belirleyen ilk nesil Kore çevrimiçi tabanlı MMORPG oyunlarından biri haline geldi. Lineage, dinamik rekabet ve rekabetçi savaş toplulukları arasında büyük ölçekli savaşlar sunarak oyunları gerçekçi bir organik dünyaya genişlettiği için kredilendirildi.

Lineage 2, dörtte üç görüş sınırlamalarının üstesinden gelen “ilk dünya”dır. . Lineage 2 ile NC, 3D çevrimiçi oyunlarda bir çağ açtı. Oyun, dünyayı fetheden ve onu en tanınmış çevrimiçi oyunlardan biri haline getiren yüksek kaliteli, sürükleyici 3D grafikleri tanıttı.

AION, savaşı göklere çıkaran “ilk dünya”dır. Oyunun hava muharebe sistemi, MMORPG türünde savaşın algılanma biçiminde devrim yarattı. AION, çizimleri ve orkestral boyutlara ulaşan müziğiyle de büyük beğeni topladı.

Blade & Soul, yaratıcı hikaye anlatımını dinamik aksiyonla birleştiren bir “ilk dünya”dır. . Oyun, oyuncuları büyüleyici hikaye anlatımı unsurlarına çekmesiyle ünlüdür. Aktif karşı koymalar, sıyrılmalar ve gerçekçi dövüş sanatları teknikleri gibi benzersiz savaş mekanikleri, oyun topluluğu arasında büyük beğeni topladı.

THRON AND LIBERTY, yeni bir dünyanın başlangıcı. TL, NC’nin yaklaşan MMORPG’sidir. Oyun, oyuncular için çeşitli fırsatlar ve tehditler sunan dinamik bir dünyada büyük ölçekte çatışma sunuyor. Amazon Games, TL’yi Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Japonya’da yayınlayacak.

“MMORPG SPIRIT” kampanyasının bir parçası olarak, NC’nin resmi marka medyası “NC PLAY”de Haziran ortasında bir dijital sanat kitabı da yayınlanacak. Sanat kitabı, erken aşama karakter tasarımları da dahil olmak üzere Lineage, Lineage 2, AION, Blade & Soul’dan oyun sanatını, oyunculara daha önce hiç gösterilmemiş hassas grafiklerle tasarlanmış gerçekçi savaşlara ve konsept sanata kadar bir araya getirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu