Haber

Konya’da Mahalle Yollarında Ulaşım Konforu Artıyor

 

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl 16,5 kilometresi tamamlanan Akören merkez ile Bozkır Bağyurdu Mahallesi ortasındaki yolda standart yükseltme çalışmalarının kalan 9,5 kilometresi de tamamlandı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, bölgede 26 kilometrelik yolda ulaşım konforunun arttığını belirterek, hayırlı olmasını diledi.


Konya Büyükşehir Belediyesi, 31 ilçede mahalle yollarında standardı yükseltmek için aralıksız çalışıyor.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın merkezi ve tüm ilçeleriyle birlikte alt ve üst yapısı tamamlanmış bir kent olması için var gücüyle çalıştıklarını belirtti.

Büyükşehir Belediyesi sorumluluğundaki bölgelerde mahalle yollarında standardı yükseltmeye büyük önem verdiklerini belirten Önder Altay, “Akören merkez ve Bozkır ortasında kalan 9.5 kilometrelik yolu kısa süre önce tamamladık. Geçen yıl 16.5 kilometresini tamamladığımız Bağyurdu İlçesi iki yatırım döneminde toplam 26 kilometrelik yolun standardını yükselterek vatandaşımızın hizmetine sunduk.Amacımız mahalle yollarında standardı yükseltmek hemşehrilerimizin daha rahat ve güvenle seyahat etmesi dileğiyle. Yolun ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-gulsehir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu