Yaşam

Hande Erçel, havalimanında muhabire tepki gösteren sevgilisi Hakan Sabancı’yı savundu

Cannes Sinema Festivali’ne bir markanın konuğu olarak giden Hande Erçel, etkinlik kapsamında düzenlenen AmfAR davetine sevgilisi Hakan Sabancı ile birlikte katıldı. Oy kullanmak için yurda dönen çift, havaalanında görüntülendi ve Hakan Sabancı bu durumdan rahatsız oldu. Hande Erçel, muhabire tepki gösteren sevgilisini savundu.

“HAVALİMANI’NDA YORULDUK, TEPKİ BÖYLE”

Dün oy kullandığı okuldan çıkarken kamera karşısına geçen Hande Erçel, basın mensuplarıyla sohbet etti. Sabancı’nın havaalanında görülmekten her zaman rahatsız olduğunu belirten Erçel, “Havaalanında olduğu için bir tepkiydi. Dışarıda her yerde çekim yapabiliyoruz ama her seferinde havaalanında olmak gerçekten rahatsız oluyor. Orada yorulduk. belliydi, tepki onaydı.Yoksa bundan başka bir şey değil.Elbette çekileceğiz,birlikte görüşeceğiz.Öyle bir şey var mı?” söz konusu.

NE OLDU?

Hakan Sabancı ve Hande Erçel, Cannes Sinema Festivali dönüşü havalimanında görüntülendi. Yorgun yüzüne yansıyan Erçel, “Çok güzel bir iş birliğine gittim. Çok keyifliydi, sonrasında beraberdik” dedi. Hakan Sabancı da sürekli görülmekten muzdaripti. Muhabire sitem eden Sabancı, “Güzeldi, eğlenceliydi. Seçim için geldik. Her seferinde böyle mi konuşacağız sizinle? Her seferinde aynı görüntü havaalanında biraz komikleşmeye başlıyor. Ben” Şimdi biraz rahatsız hissetmeye başlıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu