Haber

Erzincan’daki Okullarda Denetimler Devam Ediyor

Erzincan’da polis ekipleri, eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla okul çevresinde denetimlerini sürdürüyor.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, eğitim ve öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla okul çevresinde yapılan kontrollerde şüpheli kişileri ararken, çevredeki kafe, internet kafe, büfe ve işyerlerinde de kontroller gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Çocuklar hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Müdürlüğümüz olarak geleceğimizin sağlıklı büyüyen bireyleri için üzerimize düşenden fazlasını yapma arzumuzla çocuklarımızla birlikte geziye çıkmak istiyoruz. Ana amacımız yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve polislere güven duygusunu aşılamaktır. 2023-2024 Eğitim-Öğretim 2018 İlköğretim Haftasında Çocuk Şube Müdürlüğü koordinasyonunda ve koordinasyonunda Narkotik Kabahatler Şube Müdürlüğümüzün desteğiyle okullarımızın çevresinin daha güvenli hale getirilmesi amacıyla Erzincan Lisesi önünde denetimler yapılmış, okul çevresindeki büfelere öğrencilerimize açıkta sigara satılmaması konusunda uyarılarda bulunulmuştur. Gelecek sizin elinizde, güvenliğiniz bizim elimizde çocuklar.” -ERZİNCAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu