Haber

Ebeveynlerin Dikkatine! 11 Yaşındaki Fatma Sosyal Medyada İzlediği Kolonya Yakma Videosu Yüzünden Kendini Yaktı!

Muş’ta sosyal medyada gördüğü videoyu evinde deneyip üzerine kolonya döküp elindeki çakmağı tutuşturan Fatma K. (11) ağır yaralandı. Göğüs ve boyun bölgesinde yanıklar oluşan Fatma K., “Bir anda alevlere kapıldım. Hızlıca banyoya koştum ve üzerime su döktüm. Bir an öleceğimi sandım. dedi.

Malazgirt ilçesinde yaşayan öğrenci Fatma K., sosyal medyada gördüğü ‘yanan kolonya’ videosunu denemek istedi. Evde kimse yokken üzerine kolonya döken küçük kız, elindeki çakmağı da ateşledi. Bir anda saçları ve kıyafetleri alev alan Fatma K. koşarak banyoya giderek üzerine su döktü.

Kendini söndürmeyi başaran Fatma K., daha sonra ailesi tarafından Malazgirt Devlet Hastanesine kaldırıldı. Göğüs ve boyun bölgesinde 2. ve 3. derece yanıklar bulunan Fatma K., Erzurum Kent Hastanesi Yanık Tedavi Ünitesi’ne sevk edildi. Burada tedavi altına alınan Fatma K., yaşadığı korku dolu anları anlattı.

Evde kimsenin olmadığını belirten Fatma K., yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

‘Sosyal medyada izlediğim ve dikkatimi çeken kolonya yakan görüntüyü denemek istedim. Üzerime kolonya döküp çakmağı yaktım. Bir anda alevlerin arasında kaldım. Hemen banyoya koştum ve üzerime su döktüm. Bir an öleceğimi düşündüm. Korkunç anlardı. Artık böyle deneyler yapmayacağım. Bunu kimse denememeli. Ben yandım, obur yanmasın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu