Haber

Akşener ekonomi için Kılıçdaroğlu’na iki isim verdi

UYGUN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener dün akşam konuk olduğu programda gündemdeki bahislerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

EKONOMİ POLİTİKALARINI YÖNETECEK İSİMLER

Akşener, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile 3-4 gün önce telefon görüşmesi yaptığını belirterek, seçim kazanılırsa Akşener’in görevine devam edeceğini söyledi. ekonomisiyasetlerini yönetecek ekibe partisinden iki isim verdiğini açıkladı.

“BİLGE YILMAZ VE BİROL AYDEMİR’İ GÖREVLENDİRDİM”

Akşener, “Kılıçdaroğlu Bey ile telefon görüşmesi yaptık 3-4 gün oldu. Bana ‘Siz iki kişisiniz, Selin Sayek Böke ve Faik Öztrak’ı görevlendiriyoruz. Diğer siyasi partileri arayacağım, iki kişi’ dedi. Bu arkadaşlar ortaya çıkıyor. “Gelsinler, kendi içlerindeki son duruma baksınlar. Bizden Bilge Yılmaz Bey ve Birol Aydemir Bey’i atadım. Ortaya çıkacaklardı, doğrusu son durum hakkında bir bilgim yok. Ama onlar Sayın Kılıçdaroğlu’nun Şampiyonlar Ligi’ndeki insanlar. Onlar hakkında. “Bir durum var ama yarın çıkarlar mı bilmiyorum. İster inanın ister inanmayın. Milletvekili arkadaşlarımızın hiçbiri bakan olmayacak, biz de böyle bir karar aldık. Birol Bey ve Bilge Bey’i gönderiyorum. Ortaya 12 kişi gelecek.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu