Haber

AK Partili Saygılı’dan yerel yönetimler açıklaması

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Mayıs seçimlerinde yeniden cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından milletin iradesiyle başta İzmir Büyükşehir Belediyesi olmak üzere birçok ilçeyi belediyecilik anlayışına kazandıracaklarını söyledi. 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde gönül.

AK Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Saygılı’nın Nisan ayında İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 3. oturumuna katıldığı ve 2022 faaliyet raporu görüşmelerini takip ettiği belirtildi.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Saygılı, yerel siyasetçiler olarak asli görevlerinin İzmirliye hizmet etmek, kent genelinde vatandaşın ihtiyaçlarını tespit etmek olduğunu ve her türlü çalışmanın destekçisi olmaya devam edeceklerini bildirdi. İzmir’in yararına olacak, İzmir’in yararına olmayacak her girişimin de karşısında olmaya devam edeceklerdir.

Büyükşehir Belediye Meclisi’ndeki AK Parti Kümesi’nin çalışmalarında istişareye, sağduyuya ve diyaloğa değer verdiğini söyleyen Saygılı, şunları kaydetti:

“İzmirli hemşerilerimiz 2019 Yerel Yönetimler Seçimlerinde bize muhalefet olma misyonunu yüklediler. 4 yıldır hem Büyükşehir Meclisi’nde hem de sahada üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek için canla başla çalışıyoruz. yanlış, eksik, aksak, İzmir’i ve İzmirlileri düşünerek yapılanların karşısında olacağız.21 yıllık iktidarımızda hayata geçirdiğimiz reformlarla yerel yönetimlerin gücünü artırdık.

14 Mayıs seçimlerinde milletimizin iradesiyle yeniden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı seçtikten sonra Allah’ın izniyle önümüzdeki yıllarda İzmir Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere birçok ilçemizi AK Belediye ve gönüllü belediyecilikle tanıştırmış olacağız. 2024 Yerel Yönetim Seçimleri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu