Haber

AK Partili Şahin Tin, Acıpayamlılarla iftar sofrasında buluştu.

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Ramazan ayı için Acıpayam’da düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlarla birlikte sofraya katılarak gönül sofrasında sevinçlerine ortak oldu.

Asrın faciasının ardından 11 ilde depremzedelere yardım için ekibiyle birlikte bölgeye giden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, sahadaki yoğun çalışmalarını başarılı bir şekilde tamamlayarak uzun bir aradan sonra Denizli’ye döndü. Şahin Tin ayağının tozuyla Denizli’ye gelir gelmez 14 Mayıs’ta yapılacak seçim çalışmalarına hız vererek Ramazan’da gönül sofrasında buluşan vatandaşları yalnız bırakmadı. Milletvekili Tin’in son ziyaretlerini sürdürdüğü adreslerden biri de Acıpayam ilçesine bağlı Yumrutaş Mahallesi oldu. Mahallede yoğun katılımın olduğu iftar çadırında yemek almak için sıraya giren ve aynı sofrada yemeğini vatandaşlarla paylaşan Tin, hem teşkilat çalışmaları hem de ilçedeki projeler hakkında bilgi aldı. .

“Acıpayam’ı atılımlarımızla Türk yüzyılına daha güçlü hazırlıyoruz”

Mahalledeki kafede vatandaşlarla sohbet ettikten sonra ilçedeki çalışmaları değerlendiren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “İftar yemeğinin rahmetini ve coşkusunu hemşerilerimizle paylaştık. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin.Ramazan bir olmaktır,birlik olmaktır.Türkiye’yi adım adım 2023 hedeflerine taşırken ilçelerimizi,mahallelerimizi hizmetlerle buluşturmaya devam ediyoruz.Acıpayam’ı Türk asrına daha güçlü hazırlıyoruz. Acıpayam ilçemizde özverili ve özverili üyelerimizle bir araya gelerek teşkilat çalışmalarımızı değerlendirdik.Değerlerimize, sevgi bağımıza, “Kültürümüze, birlik ve beraberliğimize sahip çıkmak için omuz omuza duruyoruz. Daha güçlü yarınlar için tek yürek olduk. Acıpayam ilçemiz için yapılan ve yapılacak olan çalışmaları ve projeleri değerlendirdik. Vatan işi gönül işidir diyerek yorulmadan çalışıyoruz.” – DENİZLİ

haber-baklan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ümraniye evden eve nakliyat
Başa dön tuşu